O Nas

TO NIE NATURA STWORZYŁA LINIE PROSTE - to ograniczenia i limity technologiczne sprawiły, że nasz świat stał się kwadratowy, prosty i jednolity.

Każdego dnia pracujemy nad tym aby wyprostować krzywizny, wyeliminować niedoskonałości i nadać produktom pewne standardowe kształty. Tak jest łatwiej, szybciej, taniej - produkty standardowe pasują do naszego kwadratowego, prostego świata. W Bole wyznajemy zasadę: 

Life is not a straight line®  - Życie nie jest linią prostą

 Piękna natury nie można zamknąć w pudełku. Niepowtarzalność, osobowość, miłość, którą dała nam natura, powinno się pokazać. W Bole staramy się zachować i wykorzystać krzywizny, które daje nam natura w naszych produktach w naszej pracy, w naszym życiu. Nasza nazwa pochodzi od angielskiego słowa "bole" - pień drzewa.

Bolefloor jest pierwszą na świecie produkcją naturalnie zakrzywionych drewnianych podłóg, których kształt podąża za naturalnym wzrostem drzewa. Nasz unikalny na skalę światową proces LiveEdge pozwala na śledzenie i monitorowanie każdej deski od jej stanu surowego, poprzez proces produkcyjny aż po ostateczną instalację u klienta. Nasza technologia pozwala zachować naturalne krzywizny drewna, minimalizować odpady i nadawać unikalny wygląd każdej podłodze. Unikalny proces technologiczny to nasz niewielki wkład w ochronę dóbr naturalnych. Dzięki naszemu procesowi LiveEdge możemy wyprodukować znacznie większą ilość podłóg niż w przypadku tradycyjnych desek.

Technologia Bolefloor łączy w sobie systemy skanowania drewna, indywidualne rozwiązania CAD / CAM i innowacyjne algorytmy optymalizacji, opracowane przez fińską firmę zajmującą się automatyką inżynieryjną i trzy inne spółki hi-tech we współpracy z Instytutem Cybernetycznym na Politechnice Tallinn.

Technologia cyfrowego rozpoznawania wizualnego firmy Bolefloor ocenia "niedoskonałości", takie jak sęki i biel w pobliżu końców i krawędzi deski, dzięki czemu podłogi są piękne i trwałe.

Opracowanie innowacyjnych rozwiązań sprawiło, że podłogi krzywoliniowe są dostępne dzisiaj w cenie nie większej niż inne dobrej jakości podłogi drewniane.

 Podłogi Bolefloor to prawdziwa definicja unikalności - każda deska jest inna - jak drzewo, z którego pochodzi. Nie znajdziesz dwóch identycznych desek i podłóg. Bolefloor oferuje rozwiązania dla każdej lokalizacji - począwszy od prywatnych domów i mieszkań skończywszy na powierzchniach komercyjnych. Bolefloor to nie tylko podłoga - ale również wyjątkowa propozycja na ścianę, sufit czy też unikalne meble (Boleform). 

Twoja wyobrażnia jest jedynym limitem.

Bole Line Spółka z o.o. jest dedykowaną firmą dystrybucyjną produktów holenderskiej firmy Bole - właściciela marek Bolefloor, Boleform i BoleDeck w Polsce.